Kategorie

Gwarancja satysfakcji Program Gwarancji Satysfakcji - Kupując w naszym sklepie, kupujesz bez ryzyka. Towar zakupiony w naszym sklepie możesz zwrócić, bądź wymienić na inny. Odwiedź nas i zobacz nasze produkty.
sklep@florisa.pl

+48 730-968-853

(w godzinach: 8-16)

 

 Dostawa w 1 dzień

 

Koniecznie zobacz także umywalki, płytki z Meksyku i Maroka na Cerames

Cerames


Facebook Kolory Maroka
Blog Kolory MarokaPinterest Kolory MarokaInstagram Kolory Maroka

Oryginalne dekory

Arabskie płytki ceramiczne

Oryginalne dekory
  • Dostępność: Zapytaj o dostępność

Piękne, kolorowe płytki ceramiczne ze słonecznego Maroka. Możliowśc zastosowania jako dekory bądź położenie na większej powierzchni. Znakomicie podkreślą oryginalność Twojej łazienki dodając jej nutkę Orientu.

Wymiary: 20cm x 20 cm lub 25cm x 40cm

Ilość: 4 sztuki (pokrywają 0,16m2) lub 2 sztuki (pokrywają 0,2m2)


 

Informacje o produkcie
Zobacz więcej marokańskich płytek:

      
  

Nazir - Marokańskie płytki ceramiczne

    Mattullah - Marokańskie płytki ceramiczne

Piękne płytki z Marakeszu są wyrabiane  przy pomocy tradycyjnej staromarokańskiej techniki.  Cieszą się ogromną popularnościa nie tylko w Maroku, ale także na całym świecie, ze względu na swój niepowtarzalny charakter, tradycyjne marokańskie wzornictwo i ciepłe barwy południa. Charakterystyka samej techniki powodują, że poszczególne kolory na płytkach nie są jednorodne (przykładowo kolor żółty będzie zawierał odcienie od jasno zółtego, aż po pomarańczowe), krawędzie nie zawsze są idealnego kształtu, a dzięki temu płytki wyglądają rustykalnie i oryginalnie. Każda marokańska płytka jest unikalna!

Płytki są odporne na ścieranie i nawet przy głębszych rysach wzór jest nadal widoczny, gdyż poszczególne kolory są zawarte w szkleniu. Każda płytka z Maroka jest wpierw pokrywana podkładem - kolorem bazowym, a nastepnie nakładny jest osobno każdy kolor wzoru. Po wypaleniu płytki uzyskują swój finalną kolorystykę, a także niezwykłą odporność.


  • Poleć produkt

W tej kategorii polecamy także