Grudniowa promocja w sklepie Florisa.pl

Grudzień to czas intensywnych zakupów, robionych z myślą o rodzinie, domu i świętach. Aby odciążyć choinkowy budżet, skorzystajcie z upustu na wszystkie produkty w sklepie FLORISA.PL Wpisując kod: vintage10, zyskacie 10% rabatu!

Nasze produkty przekraczają sezonowe trendy, nigdy nie wychodząc z mody! Ręcznie formowane i/lub malowane umywalki od polskich ceramików, stuletnia terakota cotto oraz cięta z lica porozbiórkowa cegła, a nawet niezmiennie atrakcyjne, surowe blaty i panele z betonu architektonicznego to ponadczasowe – naturalne i mineralne – elementy wyposażenia wnętrz. To nasz praktyczny wkład w szeroko pojmowaną stylistykę eko.

Choć umywalki wywodzą się z bliskiego większości osób stylu rustykalnego, a cegła i beton z klasyki stylu industrialnego, który rodził się w drugiej połowie XIX. wieku, a doceniony -wręcz kultowy – stał się wraz z oswojeniem przez artystów poprzemysłowych przestrzeni magazynów i składów Nowego Jorku, to naszej promocji nadaliśmy kryptonim: vintage.

Vintage to wino z najlepszego rocznika. To także przedmioty, które przetrwają próbę czasu i pięknie się zestarzeją. Wniosą do wnętrza nostalgię, wyjątkowość i ciągłość tradycji!

Grudniowa PROMOCJA w sklepie FLORISA.PL

Grudniowa PROMOCJA w sklepie FLORISA.PL

Zapraszamy do sklepu FLORISA.PL nie tylko od święta!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pozostałe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.