Trendy umywalka – czyli jakie umywalki wyznaczają nowe trendy

Czy biała umywalka nadal może być trendy? Czy Sam kształt umywalki to jest jedyna rzecz, w ktorej producenci potrafią się wykazać kreatywnością? Nie tak wyobrażamy sobie nowoczesne wzornictwo i wyznaczanie trendów.

Obecnie klienci poszukują czegoś więcej niż tylko umywalki, która będzie pełnić funkcje użytkowe. Ciekawa umywalka jest integralną częścią wystroju łazienki, komponuje się z nią. w przypadku klasycznych umywalek, są one conajwyżej dodatkiem. A dlaczegoby nie odwrócić tej sytuacji. Czemu sama umywalka, jako centralne miejsce w łazience nie miałaby nadawać tonu całej łazience?

Z myślą o tym powstają nasze umywalki Florisa. Umywalki te nie tylko będą zwracać uwagę, wprowadzać ciekawy element dekoracyjny, ale także wprowadzać ciekawe i ciepłe elementy. Na naszych umywalkach pojawią się motywy: florystyczne, folklorystyczne, designerskie. Mówimy tutaj o nowoczesnym polskim designie.

To takie umywalki będą trendy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pozostałe i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz