Kategorie

Gwarancja satysfakcji Program Gwarancji Satysfakcji - Kupując w naszym sklepie, kupujesz bez ryzyka. Towar zakupiony w naszym sklepie możesz zwrócić, bądź wymienić na inny. Odwiedź nas i zobacz nasze produkty.
sklep@florisa.pl

+48 730-968-853

(w godzinach: 8-16)

 

 Dostawa w 1 dzień

 

Koniecznie zobacz także umywalki, płytki z Meksyku i Maroka na Cerames

Cerames


Facebook Kolory Maroka
Blog Kolory MarokaPinterest Kolory MarokaInstagram Kolory Maroka

Terakota » Stuletnia cotto » Cegła na podłogę

100-letnia cegła podłogowa 24 cm x 12 cm

Terakota » Stuletnia cotto » Cegła na podłogę
  • Dostępność: Zapytaj o dostępność
  • Cena: 290,-

Barwa ciepła, brzoskwiniowo-piaskowa

Wymiar płytki z cegły :  24 x 12 x 2,5 cm 

Zużycie:  32 sztuki na metr kwadratowy

Szacowany wiek, około 120 lat

Przeszła test wytrzymałościowy

Gwarantowana unikalność każdej płytki z cegły (odcień i faktura)

Informacje o produkcie

Cegła od wieków znakomicie sprawdza się jako powierzchnia podłóg. Surowa ceglana podłoga w naturalnej barwie nadaje pomieszczeniu bardzo charakterystyczny, odrobinę surowy, klasyczny styl. Ceglana podłoga jest łatwa do utrzymania w czystości i niezwykle trwała. Płytki terakotowe z cegły na podłogi wywołują znakomite efekty wizualne w każdym pomieszczeniu. Idealnie pasują do kuchni, łazienki lub na balkon. To także znakomity pomysł na wykończenie fasadowe wnętrz czy też wykończenie kominków.

 Ceglana terakota pozyskiwana jest z ponad stuletnich cegieł, które dzięki zastosowaniu prastarej techniki wyrobu osiągnęły najwyższą jakość. Ponadto ceglana terakota jest bardzo trwała i odporna na uszkodzenia. Swoją unikatowość zawdzięcza niejednolitej strukturze. Ceglane płytki terakotowe znalazły zastosowanie w wielu miejscach – od prastarych zamków, przez szlacheckie dworki, aż po wiejskie chaty. Dziś – w XXI wieku, przebojem wdziera się do naszych domów i mieszkań. Dodatkowym atutem jest to, iż ceglana terakota akumuluje ciepło, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. Sprawdza się także jako wykończenie kominków oraz ozdobnych palenisk.

 Ceglana terakota idealnie komponuje się z wnętrzami w stylu retro, rustykalnym lub wiejskim. Idealnie współgra z surowym drewnem oraz armaturą łazienkową i kuchenną w stylu retro.
Ze względu na swoje właściwości płytki ceglane najczęściej wykorzystywane są w pomieszczeniach często eksploatowanych: korytarzach, hollach, kuchniach, przedpokojach czy przejściach.

Terakota podłogowa z ponad 120-letnią historią sprawi, że Twoje wnętrze nabierze oryginalnego i unikalnego charakteru. Podłoga jest sercem każdego domu - to ona w dużej mierze decyduje o charakterze pomieszczenia i jego klimacie. Podłoga to ten element wykończenia wnętrz, któremu przypisuje się wiele zadań:  przede wszystkim podłoga powinna być praktyczna i wygodna  w użytkowaniu. A stuletnia terkota podłogowa spełnia wszystkie te wymagania. Ponadto bardzo łatwo utrzymać ją w czystości oraz jest odporna na działanie wszelkich detergentów czyszczących.  • Poleć produkt

Akcesoria

W tej kategorii polecamy także