Kategorie

Gwarancja satysfakcji Program Gwarancji Satysfakcji - Kupując w naszym sklepie, kupujesz bez ryzyka. Towar zakupiony w naszym sklepie możesz zwrócić, bądź wymienić na inny. Odwiedź nas i zobacz nasze produkty.
sklep@florisa.pl

+48 730-968-853

(w godzinach: 8-16)

 

 Dostawa w 1 dzień

 

Koniecznie zobacz także umywalki, płytki z Meksyku i Maroka na Cerames

Cerames


Facebook Kolory Maroka
Blog Kolory MarokaPinterest Kolory MarokaInstagram Kolory Maroka

Terakota » Stuletnia cotto » Cegła na ścianę

Terakota cegła na ścianę

Terakota » Stuletnia cotto » Cegła na ścianę
  • Dostępność: Zapytaj o dostępność
  • Cena: 270,-
Barwa ceglasta, mocna, nasycona czerwień

Wymiar płytki z cegły: 25 x 6 x 2,5 cm

Zużycie:  55 sztuk na metr kwadratowy

Szacowany wiek, około 120 lat

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE

Przeszła test wytrzymałościowy

Gwarantowana unikalność każdej płytki z cegły (odcień i faktura)

 Informacje o produkcie

Stuletnia terakota ścienna jest idealnym uzupełnieniem pomieszczeń w stylu wiejskim, rustykalnym bądź retro. Żaden inny materiał nie wywoła tak mocnego efektu, jak ponad 120-letnia cegła na ścianę. Ściany z cegły w architekturze wykorzystuje się od lat i można spotkać je w wielu wnętrzach, ale mało kto może pochwalić się oryginalną, starą cegłą z bogatą ponad 100-letnią historią. 


Ściana z cegły zawsze robi duże wrażenie - możesz wyłożyć ją na wszystkich ścianach danego pomieszczenia lub na jednej z nich – wszystko zależy od efektu, jaki będziesz chciał osiągnąć. Idealnie pasuje jako wykończenie fasadowe kominków oraz palenisk. Doskonale nadaje się do tworzenia niepowtarzalnych elementów, kształtów, półek – płytki z cegły kontrastując z jasnym tynkiem przyciągną uwagę i stworzą unikalny klimat.

Dzięki niejednolitej strukturze gwarantującej oryginalność, ścienna terakota idealnie pasuje do łazienek oraz kuchni. Można wykorzystać je do obudowy kuchennych wysp, kominków, wypełnić nimi przestrzeń wykuszu, układać je schodkowo lub tworzyć z nich geometryczne figury.

Oryginalne, ponad 100-letnie i ręcznie formowane płytki z cegły nadadzą Twoim wnętrzom urok niemożliwy do osiągnięcia przy użyciu innych materiałów. Płytki z cegły o nieregularnej strukturze i tradycyjnej czerwonej lub brzoskwiniowo-piaskowej barwie sprawdzą się zarówno we wnętrzach w o stylistyce rustykalnym czy minimalistycznym. Znakomicie komponują się też z surowym drewnem – szczególnie w kuchni i przedpokoju. Zanim współcześni docenili ich jakość i unikatowość, płytki z cegły były popularnym materiałem wykańczania zamkowych komnat, pomieszczeń szlacheckich dworków oraz wiejskich chat.

Terakota ścienna wykonana ze 100 letnich cegieł sprawi, iż Twoje wnętrze nabierze unikalnego charakteru.


  • Poleć produkt

W tej kategorii polecamy także