Kategorie

Gwarancja satysfakcji Program Gwarancji Satysfakcji - Kupując w naszym sklepie, kupujesz bez ryzyka. Towar zakupiony w naszym sklepie możesz zwrócić, bądź wymienić na inny. Odwiedź nas i zobacz nasze produkty.
sklep@florisa.pl

+48 730-968-853

(w godzinach: 8-16)

 

 Dostawa w 1 dzień

 

Koniecznie zobacz także umywalki, płytki z Meksyku i Maroka na Cerames

Cerames


Facebook Kolory Maroka
Blog Kolory MarokaPinterest Kolory MarokaInstagram Kolory Maroka

Cementowe płytki podłogowe

Kafle cementowe dostępne od ręki

Cementowe płytki podłogowe
  • Dostępność: Zapytaj o dostępność
Typ: płytki podłogowe, cementowe
Wymiary: 20x20 cm (1m2 to 25 płytek)
Grubość: 1,5 cm (grubość farby: 0,4 cm)
Waga: 1,5 kg (1 płytka)


Czas oczekiwania: 3-4 dni
Cena za 1 m2
Informacje o produkcie
Płytki cementowe jakośćPłytki cementowe to idealny pomysł na unikalne i oryginalne wykończenie podłogi Twojego wnętrza. Dzięki wszechstronności i wytrzymałości, które są wynikiem hydraulicznego procesu produkcji, mogą być zastosowane we wszystkich rodzajach wnętrz. Płytki cementowe to idealne rozwiązanie dla domowych wnętrz, ale także hoteli, pubów i barów, ambasad czy budynków użyteczności publicznej.

Nasze płytki cementowe to najwyższa jakość i szczegółowość wzoru. Wybierając płytki, warto zwrócić uwagę na ich powierzchnię i krawędzie.

Powierzchnia: na płytce niższej jakości widoczne bywają maleńkie dziurki, które są pozostałością po drobinkach cementu lub pęcherzykach powietrza; powierzchnia płytki wysokiej jakości jest gładka i jednorodna.

Krawędzie: płytki gorszej jakości mogą mieć lekko poszarpane lub nawet obłupane brzegi, natomiast ranty płytek dobrej jakości są precyzyjnie wykończone, a więc równe.

Płytki cementowe trzeba zaimpregnować aby były one odporne na plamienie i wnikanie płynów. Odpowiednia impregnacja płytek cementowych pozwala na długotrwałe użytkowanie płytek bez zmiany ich wyglądu.


Zobacz też Kafle cementowe w zaprzyjaźnionym sklepie Cerames - największy wybór kafli cementowych w Polsce. W ofercie zarówno płytki dostępne od ręki jak i płytki przygotowywane na zamówienie (własny wzór i kolory).


  • Poleć produkt

W tej kategorii polecamy także