Kategorie

Gwarancja satysfakcji Program Gwarancji Satysfakcji - Kupując w naszym sklepie, kupujesz bez ryzyka. Towar zakupiony w naszym sklepie możesz zwrócić, bądź wymienić na inny. Odwiedź nas i zobacz nasze produkty.
sklep@florisa.pl

+48 730-968-853

(w godzinach: 8-16)

 

 Dostawa w 1 dzień

 

Koniecznie zobacz także umywalki, płytki z Meksyku i Maroka na Cerames

Cerames


Facebook Kolory Maroka
Blog Kolory MarokaPinterest Kolory MarokaInstagram Kolory Maroka

O nas

Sklep Florisa powstał z myślą o dostarczeniu klientom ręcznie produkowanych i zdobionych produktów polskich. Od samego początku kładziemy nacisk na zadowolenie naszego klienta, dlatego wprowadziliśmy Program Gwarancji Satysfakcji. Wiemy, że tak nietypowe produkty jak nasze klient chce zobaczyć na żywo przed zakupem, dlatego umożliwiamy zobaczenie produktu w naszym salonie. W przypadku klientów spoza Warszawy zachęcamy naszych klientów do dokonania zakupu i ewentualnego dokonania zwrotu lub zamiany. Formalności podczas zwrotu zostały zminimalizowane (nie trzeba podawać nawet powodu dokonywania zwrotu). Chcemy by nasz klient był zadowolony z naszego produktu, a nie "utknął" z produktem, który mu nie do końca odpowiada.

Wiemy jak ważne jest urządzenie wnętrza łazienki bądź kuchni, które byłoby piękne, oryginalne, a zarazem funkcjonalne. To nie lada wyczyn połączyć te trzy cechy. Nasza misja:

Dostarczyć naszym klientom oryginalne i prawdziwie polskie wyroby służące do wystroju i aranżacji wnętrz.

Wierzymy, że nasze produkty pomogą Tobie stworzyć wnętrze, które będzie cieszyć każdego dnia i z dumą będzie można je zaprezentować rodzinie i znajomym.

 

 

Dlaczego my

Przedstawiamy poniżej powody, dla których warto wybrać towary z naszego sklepu.

1. Szybka wysyłka

Szybka Dostawa

Nasze produkty wysyłane są z magazynu znajdującego się w Warszawie, najdalej 24 godz. po odnotowaniu środków na naszym koncie lub potwierdzeniu zamówienia w przypadku wysyłki za pobraniem. W przypadku odbioru osobistego – towar otrzymujesz natychmiast (magazyn znajduje się w Warszawie).

2. Bezpieczeństwo

Bezpieczne zakupy

Płatności w naszym sklepie obsługiwane są przez największe oraz najbardziej uznane na rynku systemy: payU.pl, paypal. Dane przesłane przez nasz sklep nie są udostępniane podmiotom trzecim. 

 

3. Możliwość zwrotu

Łatwe zwroty

Naszym klientom dajemy możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny. Zdajemy sobie sprawę, że wystrój wnętrza kuchni bądź łazienki nie jest rzeczą prostą i samo zdjęcie może nie wystarczyć do podjęcia finalnej decyzji, dlatego umożliwiamy wymianę bądź zwrot w ustalonym terminie. Poniżej prezentujemy schemat zwrotów w naszym sklepie.

 

4. Przystępne ceny

Grosz

Możliwe, że można znaleźć tańszcze produkty na rynku, ale czy tamte produkty są ręcznie wyrabiane? Czy każdy produkt jest unikalny. Płacąc w naszym sklepie masz pewność, że artysta włożył w dany produkt swoją wizję i twórczy zapał. 

 

 

 Schemat zwrotów

 

Zachęcamy też do odwiedzenia dwóch innych sklepów z oryginalnymi produktami.

Kolory Meksyku  Kolory Maroka