Informacje

Sklep Florisa powstał z myślą o dostarczeniu klientom ręcznie produkowanych i zdobionych produktów polskich. Od samego początku kładziemy nacisk na zadowolenie naszego klienta, dlatego wprowadziliśmy Program Gwarancji Satysfakcji. Wiemy, że tak nietypowe produkty jak nasze klient chce zobaczyć na żywo przed zakupem, dlatego umożliwiamy zobaczenie produktu w naszym salonie. W przypadku klientów spoza Warszawy zachęcamy naszych klientów do dokonania zakupu i ewentualnego dokonania zwrotu lub zamiany. Formalności podczas zwrotu zostały zminimalizowane (nie trzeba podawać nawet powodu dokonywania zwrotu). Chcemy by nasz klient był zadowolony z naszego produktu, a nie „utknął” z produktem, który mu nie do końca odpowiada.

Jeżeli masz pytania dotyczące produktów, bądź dotyczące współpracy, zapraszamy serdecznie do kontaktowania się z nami poprzez adres email. Wszelkie pytania możesz wysyłać na adres :

p.golab@kolorymeksyku.pl
tel.: 0 790-795-373

Na wszelkie pytania staramy się odpowiedzieć możliwie szybko (przeważnie tego samego dnia roboczego).

Biuro

Odwiedź nas, aby zobaczyć nasze produkty. W naszej siedzibie prezentujemy wszystkie typy naszych produktów. Aby zobaczyć konkretny produkt prosimy o wcześniejszy kontakt, abyśmy mogli przygotować produkt. Tel. 790-795-373.

Kolory Meksyku
ul. Zwycięzców 6A m.8 (IV piętro)
03-941 Warszawa (Saska Kępa)

Dodaj komentarz