Kategorie

Gwarancja satysfakcji Program Gwarancji Satysfakcji - Kupując w naszym sklepie, kupujesz bez ryzyka. Towar zakupiony w naszym sklepie możesz zwrócić, bądź wymienić na inny. Odwiedź nas i zobacz nasze produkty.
sklep@florisa.pl

+48 730-968-853

(w godzinach: 8-16)

 

 Dostawa w 1 dzień

 

Koniecznie zobacz także umywalki, płytki z Meksyku i Maroka na Cerames

Cerames


Facebook Kolory Maroka
Blog Kolory MarokaPinterest Kolory MarokaInstagram Kolory Maroka

Design Umywalki » niedostępne

Edyta - ludowe płytki podłogowe

Design Umywalki » niedostępne
  • Dostępność: Zapytaj o dostępność
  • Cena: 440,-
Typ: płytki podłogowe, cementowe
Wymiary: 20x20 cm (1m2 to 25 płytek)
Grubość: 1,5 cm (grubość farby: 0,4 cm)
Waga: ok. 1,5 kg (1 płytka)
Wykończenie: w zależności od impregnatu (połysk/neutral/mat)

Cena za 1m2

Produkt na zamówienie

Układanie, impregnacja, pielęgnacja

Symulator ułożenia płytek cementowych: KLIKNIJ!
Informacje o produkcie

Wzór cementowych płytek podłogowych zainspirowany został polską tradycją ludową, z którą związana jest warstwa wizualna każdej płytki - postać dziewczyny, a właściwie prawdziwej, polskiej „dziołchy” z wyciągniętymi rękoma. Płytka przypomina kolorową wycinankę, niegdyś popularną ozdobę polskiej chaty i wsi. Wzór może być wykorzystywany na kilka możliwych sposobów - tworzyć układy tańczących dziołch z oddali przypominające kwiaty lub łączyć się w ozdobne szlaczki. Dopiero przy ułożeniu wielu płytek widać pełne bogactwo wzoru, który powstaje z pozornie prostych płytek. Tak ułożona podłoga (chociaż płytki też nadają się na ścianę) daje spektakularny efekt.

Kafel idealnie pasuje do wiejskiej chaty za miastem, modnego rustykalnego mieszkania lub typowo kobiecego buduaru. Choć zainspirowany kulturą wsi, wzór jest nowoczesny i elegancki, a dzięki jego pastelowym zestawieniom kolorystycznym możliwe jest utrzymanie harmonijnego charakteru wnętrza.

Tradycyjne płytki cementowe mogą być zastosowane na podłogi we wszystkich rodzajach wnętrz. Hydrauliczny proces produkcji płytek narodził się już w połowie XIX wieku, jednak dopiero w kolejnym stuleciu płytki podłogowe cementowe zyskały sławę. Stały się synonimem stylu i luksusu. Już dziś mogą zagościć w Twoim domu bądź mieszkaniu, dodając mu nutkę wysublimowanego piękna.

Nasze płytki przeszły bardzo szczegółowe badania odnośnie jakości. Wielokrotnie poddawano je testom na odporność oraz ścieralność. Zalecamy użycie impregnatu (znajduje się w naszej ofercie), który nie tylko pozwoli na zabezpieczenie płytki przed brudem i płynami, ale także sprawia, iż kolory płytek są bardziej nasycone.

Przy większym zamówieniu istnieje możliwość negocjacji cen.

Wzór zaprojektowany przez DoMilimetra -
www.domilimetra.pl


  • Poleć produkt

W tej kategorii polecamy także